Evaluează-ţi job-ul

Aici poţi evalua un angajator. Toate informaţiile pe care le completezi sunt prezentate pe site sub protecţia anonimatului.

Informaţii despre firmă

Nume firmă:*
Judeţ:*
Domeniu de activare:*
Oraş:*
Website:*

Beneficii

Chestionar de evaluare

Personal din conducere
Vine cu soluţii atunci când se iveşte o problemă sau un conflict
Cerinţele şi obiectivele sunt mari dar realistice
Deciziile sunt clare şi pe înţelesul tuturor
Deciziile legate de personal sunt de nota...
Atmosferă de lucru
Există spirit de echipă între colegi
Există un climat de corectitudine şi de încredere
Performanţele sunt recunoscute, apreciate şi răsplătite
Muncă şi organizare
Sarcinile sunt distribuite în mod echitabil
Există posibilitatea să se lucreze şi independent
Există o bună organizare în firmă
Comunicare
Există o bună comunicare în firmă
Primeşti regulat un feedback în legatură cu evoluţia ta în firmă
Salariu şi beneficii
Salariul corespunde cu responsabilităţile
Firma plăteşte un salariu satisfăcător
Sunt oferite şi alte servicii sociale (pensii, asigurări, etc)
Plata salariilor se face la timp
Condiţii de muncă
Spaţiile de lucru sunt aranjate şi dotate corespunzător (ventilaţie, iluminat, nivel de zgomot)
Există toate dotările de care este nevoie pentru a se asigura un mediu eficient de lucru
Materialul deteriorat este reparat/înlocuit cât mai curând posibil
Carieră şi formare
Criteriile de avansare sunt cunoscute
Firma oferă bune oportunităţi de dezvoltare personală
Există posibilitatea de promovare pe parcursul formării
Programul de lucru şi concediu
Pot să plec în orice moment de la serviciu (cu sau fără a anunţa şefii)
Programul de lucru este strict respectat
Firma respectă ca atare concediu şi sărbătorile legale
Imaginea firmei
Oamenii vorbesc de bine despre firma lor
În societate firma se bucură de o imagine bună

Comentarii
Adauga si alte detalii legate de jobul tau

Job Stats

Departament:*
Job status :*
Poziţie:*

Înregistrare

Confirmă adresa de email:*
Parola:*
Confirmă parola:*
Data naşterii:*
Sex:*
M:   F:
Cum ai aflat de Jobee?
Termeni şi condiţii:*
Am citit şi sunt de acord cu termenii şi condiţiile site-ului.